Basen ogrodowyBasen ogrodowy

Obecność basenu w ogrodzie to przejaw klasycznego podejścia do aranżacji przydomowej przestrzeni, gdzie króluje zieleń i atmosfera relaksu. Basen ogrodowy wykonany z naturalnego drewna i innowacyjnego włókna polipropylenowego stanowi idealne rozwiązanie na ciepłe, letnie dni, ale nie tylko. Skandynawski styl basenu będzie atrakcyjną wizytówką Twojego ogrodu.

Zmęczony po ciężkim dniu w pracy? A może chcesz zapomnieć o codziennych obowiązkach? Zrób sobie kąpiel w basenie, rozluźnij mięśnie i odpoczywaj! Basen to azyl, który będzie źródłem szczęścia i zabawy dla całej rodziny i nie tylko.

Relaks i odprężenie w Twoim ogrodzie

Błogi odpoczynek to coś, o czym marzy każdy z nas. Ciekawym pomysłem będzie kąpiel w basenie ogrodowym, która przyniesie ulgę, oczyści umysł ze złych myśli oraz pozwoli odpocząć. Nie można zapomnieć o dobroczynnym wpływie wody na ciało – rozluźnia napięte mięśnie, poprawia krążenie krwi oraz wpływa korzystnie na sylwetkę. Dzięki temu, zadbasz o zdrowie w bardzo prosty i przyjemny sposób nie tylko podczas wakacji czy urlopu. Drewniany basen ogrodowy to także kameralne miejsce spotkań, gdzie możesz porozmawiać, odpocząć, a przede wszystkim dobrze się bawić. Basen świetnie sprawdzi się też jako miejsce zabaw dla dzieci w leniwe wakacyjne popołudnia.

Basen ogrodowy – bliżej natury

Linia dostępnych basenów ogrodowych to produkty wykonane w zgodzie z naturą. Do ich budowy użyto wyłącznie prawdziwego drewna świerkowego pochodzącego z polskich lasów, a całość konstrukcji wykonano w tradycyjny sposób, czyli ręcznie. Warto dodać, że każdy model jest odporny na wilgoć i trudne warunki atmosferyczne, ponieważ drewno użyte do budowy zostało poddane procesowi suszenia komorowego. Baseny ogrodowe Wooden Pools posiadają wkład z włókna polipropylenowego, które jest estetycznym uzupełnieniem oraz trwałym materiałem sprawdzającym się w środowisku wodnym. Każdy basen posiada wyposażenie w postaci drabinki, schodów i piaskowego systemu filtrowania. Całości efektu dopełnia oświetlenie LED, skimmer i pompa ciepła do podgrzewania wody.