Drewnianym rzemiosłem zajmujemy się od wielu lat
– krok po kroku zdobywając cenne doświadczenie w obróbce drewna.

Wykwalifikowany zespół stolarzy dba o najwyższą jakość wyrobu, by Twoi klienci mogli cieszyć się wyjątkową sauną, ruską banią, jednym z praktycznych domków lub altaną. Wszystkie konstrukcje budujemy tylko z polskiego surowca pochodzącego z Lasów PaństwowychDrewno świerkowe, sosnowe i modrzewiowe to solidny materiał budulcowy wyróżniający się trwałością i elegancją. Mimo że korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i maszyn, to stale dbamy o to, by każdy wyrób był wyrafinowanym i unikalnym dziełem rzemieślniczym.

Dzięki specjalizacji możemy zaoferować wysoką jakość w rozsądnej cenie, a co więcej, zawsze dostosujemy się do wymagań Twoich klientów.

Rozwijamy się – nasze biznesowe horyzonty to nie tylko Polska, ale także rynek niemiecki, czeski i słowacki. To dowód na to, że klienci doceniają naszą pracę, darząc nas zaufaniem. Nasze wyroby oferujemy zarówno odbiorcom detalicznym, jak i hurtowniom, sklepom ogrodniczym, hotelom, agroturystyce, ośrodkom sportowym i szeroko pojętej branży wellness.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy dumni, że możemy być inni – po prostu lepsi. Każdego przedsiębiorcę traktujemy poważnie i zgodnie z zasadami Fair Play.
Co więcej, zależy nam na budowaniu długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych, jednocześnie gwarantując Twojej firmie:

SZYBKI KONTAKT

na wszelkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h.

JAKOŚĆ

dbamy o najwyższe standardy wyrobów, które są cenione na rynku za wyjątkową jakość.

ELASTYCZNOŚĆ

to Twoje potrzeby motywują nas do działania, więc zapewnimy dogodne warunki zamówień oraz zorganizujemy logistykę.

TERMINOWOŚĆ

trzymamy się zasad i zawsze pracujemy na 100%, abyś otrzymał swoje zamówienie zgodnie z planem i na czas.

NOWOCZESNOŚĆ

ciągły rozwój parku maszynowego i inwestycje w innowacyjne technologie to naturalna kolej rzeczy, na której nigdy nie oszczędzamy.