Basen do obiektu noclegowegoBasen dla obiektu noclegowego

Wymagania turystów w zakresie wyposażenia i komfortu rosną z roku na rok, dlatego warto już teraz zainwestować w komfortowy basen dla obiektu noclegowego, który przyciągnie nowych gości. Drewniane baseny to propozycja dla właścicieli obiektów, którzy chcą zadbać o lepszy wizerunek oraz sprawić, by turyści otrzymali możliwość relaksu.

Możliwość dobrania wymiaru konstrukcji oraz możliwość dobrania praktycznych akcesoriów sprawi, że basen dla noclegów będzie optymalnym wyborem. Produkt można ustawić w ogrodzie, na tarasie oraz wszędzie tam, gdzie będzie mógł służyć gościom. Wystarczy tylko twarde podłoże, aby posadowić konstrukcję i zapewnić turystom jeszcze więcej komfortu.

Nowa atrakcja  lepsza oferta wypoczynku

Systematyczne rozwijanie oferty o nowe atrakcje i udogodnienia jest dla domków noclegowych szansą na zyskanie pełnego obłożenia każdego sezonu. Wczasowicze doceniają szeroką paletę możliwości spędzania wolnego czasu bez opuszczania obiektu i uciążliwych wypraw w upalne dni. Dlatego basen będzie świetną opcją na schłodzenie i zabawę przez wiele godzin. To także możliwość zaznania odprężenia po dniu pełnym wyczerpujących rozrywek, jak również miejsce spotkań i integracji. Warto pamiętać, że basen często bywa kluczową atrakcją, która sprawia, że goście wybiorą właśnie Twój obiekt noclegowy, zamiast konkurencji, która nie posiada basenu.

Basen, który zrobi różnicę

Skandynawski design oraz połączenie naturalnych i innowacyjnych materiałów przyciąga wzrok. Baseny dla obiektów noclegowych od Wooden Pools zostały zbudowane z tradycyjnego budulca – drewna świerkowego z polskich lasów, które poddano suszeniu komorowemu. W efekcie ręcznie wykonana konstrukcja jest stabilna i odporna na wilgotne środowisko. Wkład basenu powstał z włókna polipropylenowego, nadając mu jeszcze wyższej estetyki. Produkt wyposażono w drewniane schodki i drabinkę oraz efektywny system filtrowania piaskowego z dyszami. W chłodne dni goście docenią obecność pompy ciepła do podgrzewania wody, a wieczorem efektowne oświetlenie LED i praktyczny skimmer usuwający zanieczyszczenia.