Basen na działkęBasen na działkę

Potrzeby w zakresie wypoczynku mogą być różne. Jedni wolą rower, drudzy sporty drużynowe, a jeszcze inni błogi relaks w przydomowym basenie. Jeśli jesteś pasjonatem kąpieli wodnych, szczególnie w letnie dni, to basen na działkę będzie Twoim upragnionym azylem.

Drewniana konstrukcja, skandynawski design oraz innowacyjne technologie to wyśmienite połączenie, które nie tylko przykuwa uwagę, ale zapewni Ci mnóstwo frajdy. Z kolei każda kąpiel przyniesie ulgę, a kameralne spotkania w basenie będą fantastyczną odskocznią od nudy i rutyny. Basen sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i w przydomowym ogrodzie czy na tarasie.

Komfortowy wypoczynek

Nic nie działa tak kojąco jak relaksacyjna kąpiel w basenie na działce. Bliskość natury oraz kąpiel działa odprężająco. Dlatego po ciężkim dniu warto udać się do oazy relaksu w miłym otoczeniu, zaznając kojącej kąpieli. Urlop czy wakacje to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną, a basen na działkę będzie idealnym wyborem. Wspólnie spędzony czas na basenie to świetna zabawa, która sprawi dzieciom ogromną frajdę. Kąpiel w basenie to sposób na komfortowy wypoczynek, ponieważ ma korzystny wpływ na zdrowie kręgosłupa, mięśni i układu krążenia. Woda od wieków łączona jest z siłą i witalnością, więc warto skorzystać z jej cennych właściwości.

Basen na działkę – stworzony dzięki pasji

Wooden Pools to firma, gdzie priorytetami są tradycja i jakość. Baseny są tworzone ręcznie z naturalnego drewna świerkowego, które pochodzi z polskich lasów. Masywna konstrukcja została zaprojektowana w surowym, skandynawskim stylu, gdzie użyto desek suszonych komorowo. Wkład basenu wykorzystuje innowacyjną technologię włókna polipropylenowego, które jest niezwykle wytrzymałe na działanie promieni UV, warunki atmosferyczne i chlor. Wyposażenie to szeroka paleta udogodnień od drabinki i schodów, przez system piaskowego filtrowania i skimmer, po pompę ciepła czy efektowne oświetlenie LED. Wszystko po to, aby basen na działkę zapewnił Ci najwyższy komfort.