Basen na tarasBasen na taras

Jeśli przydomowa przestrzeń potrzebuje czegoś wyjątkowego, to basen na taras będzie tym, czego potrzebujesz. Drewniana konstrukcja w stylu skandynawskim bazująca na naturalnych materiałach i kryjąca innowacyjne technologie pozwoli na ciekawe zagospodarowanie tarasu.

Spokojnie falująca tafla wody tuż za oknem daje możliwość zażywania kąpieli, kiedy tylko chcesz. Spotkania w basenie czy relaks to klucz do dobrego samopoczucia i zdrowia. Błogi odpoczynek, a może sposób na schłodzenie ciała w upalne dni pośród domowego zacisza?

Twój sposób na odpoczynek

Zdrowy balans między obowiązkami zawodowymi a czasem dla siebie i rodziny to podstawa zachowania wewnętrznej równowagi oraz dobrego zdrowia. Basen na taras może pomóc Ci zadbać o harmonię. Taka kąpiel to niebanalna forma wypoczynku, która korzystnie wpływa na układ krążenia oraz pozwala rozluźnić mięśnie. Co więcej, zazwyczaj basen staje się ulubionym miejscem także dla dzieci – pluskom i radości nie ma końca.

Basen na taras  zaprojektowany dla Ciebie

Lata doświadczeń sprawiły, że budowane baseny urzekają skandynawskim designem oraz unikalną jakością wykonania. Suszone komorowo deski pochodzące z drewna świerkowego z polskich lasów to solidny i trwały materiał, który stawia czoła wilgoci i trudnym warunkom atmosferycznym, dając Ci radość każdego dnia. Wnętrze basenu zostało wykonane z estetycznego włókna polipropylenowego odpornego na działanie słońca. Jednolita bryła to większa ergonomia oraz stabilność. Basen na taras od Wooden Pools jest wyposażony w schody i drabinkę, a także zawiera nowoczesne technologie w postaci oświetlenia LED, skimmera, piaskowego systemu filtrującego oraz pompy ciepła do podgrzewania wody. Odprężająca kąpiel może być Twoim sposobem na wyjątkowy wypoczynek.